fbpx
co robię

moje usługi

pośrednictwo w sprzedaży

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Samo ogłoszenie to nie wszystko. Zadbam o to, aby Twoja nieruchomość wyróżniała się spośród innych. Osiągnę to między innymi dzięki zabiegom home staging.

Kompletny opis nieruchomości

W obecnych realiach rynkowych opis stanowi podstawowe kryterium atrakcyjności oferty. Dopilnuję, aby został stworzony według najwyższych kryteriów.

Prezentacja nieruchomości

Męczy Cię odbieranie telefonów z powtarzającymi się pytaniami, a może nużące staje się obsługiwanie klientów oglądających? Zrobię to za Ciebie.

Pełna opieka prawna

Przeprowadzę transakcję od samego początku aż do przekazania nieruchomości. Będę z Tobą także po transakcji oferując wsparcie potransakcyjne. 

Profesjonalizm i doświadczenie

Jeżeli oczekujesz obsługi na najwyższym poziomie, skontaktuj się ze mną. Zadbam o to, aby usługa została zrealizowana na najwyższym poziomie.

pośrednictwo w kupnie

zabezpieczenie transakcji

Kupno wymarzonego domu lub mieszkania, działki może stać się wyzwaniem. Z moją pomocą cała procedura będzie bezpieczna.

Przygotowanie dokumentów

Transakcja kupna wiąże się z przygotowaniem dokumentów i ich rzetelnym sprawdzeniem. Pomogę Ci w całym procesie zabezpieczając Twój interes.

negocjacje

Cena jest jednym z najważniejszych czynników przy kupnie wymarzonych czterech kątów. Pomogę Ci w wynegocjowaniu najlepszej ceny.

doradztwo inwestycyjne & inne usługi

wszystkie oferty w jednym miejscu

Wybór wymarzonego domu lub mieszkania w Rzeszowie nie jest łatwe. Na chwilę obecną w naszym mieście buduje się niespotykana dotąd ilość nowych inwestycji. W moim biurze znajdziesz oferty wszystkich deweloperów z Rzeszowa.

Remonty i wykończenia

Szukasz ekipy do wykończenia swojego nowego mieszkania w Rzeszowie, ale nie wiesz gdzie się udać? U mnie znajdziesz wszystko i to w jednym miejscu. Kredyt, ubezpieczenie i ekipę wykończeniowo-remontową.

chcesz wiedzieć więcej?

skontaktuj się ze mną

Kliknij w przycisk obok i skontaktuj się ze mną, a ja powiem Ci co mogę dla Ciebie zrobić.