fbpx
co mówią moi klienci

referencje

Pozwolę sobie złożyć na Państwa ręce wyrazy mojego zadowolenia w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości. Na  największe uznanie zasługuje Pan Łukasz. Wykazał się bardzo dobrą znajomością tematu i niebywałym wyczuciem rynku i potencjalnego klienta. Myślę,że w przyszłości też będę korzystał z doradztwa Pana Łukasza.

Tadeusz Pyra

działka ul. Wojtyły
Serdecznie polecam! Punktualny, bardzo dobra wiedza na temat ogladanego mieszkania pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt z klientem! Dziękuję za pomoc 😊…
 

Oliwia Bartman

mieszkanie przy ul. sikorskiego

Bardzo dobry kontakt, fachowa obsługa i pełen profesjonalizm w czasie współpracy.

Bardzo dobry kontakt, fachowa obsługa i pełen profesjonalizm w czasie współpracy. Polecam Pana Łukasza!

artur maczyszyn

mieszkanie w ustrzykach dolnych

Polecam współpracę z Panem Łukaszem. Zaangażowanie i profesjonalizm. Świetne podejście do tematu sprzedaży mieszkania. Polecam współpracę z Panem Łukaszem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Monika Leśniewska

mieszkanie w łańcucie

Dziękuję za cały trud i wysiłek, który został przez Pana Łukasza włożony w sprzedaż naszej działki. Pragnę serdecznie podziękować Panu Łukaszowi Ziemiańskiemu za pomoc w sprzedaży działki w Hermanowej. Dziękuję,…

Sabrina rzepka

działka w hermanowej

Polecam Pana Łukasza jako profesjonalnego doradcę w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Standardy obowiązujące w firmie, podejście do sprzedaży w pełni spełniły moje oczekiwania. Dzięki profesjonalizmowi Pana Łukasza przeprowadziłem całość transakcji bezpiecznie i szybko. Polecam wszystkim, którym zależy na szybkiej i bezpiecznej sprzedaży przez profesjonalne biuro nieruchomości.

artur skowron

mieszkanie przy ulicy zabłocie

Transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko i sprawnie. Początkowo obawiałam się, że będzie to trwało długo, jednak czas finalizacji okazał się szybszy, niż przypuszczałam. Cieszę się, że transakcję powierzyłam Panu Łukaszowi.

Dorota Zołoteńko

dom w Łańcucie

Bardzo dziękuję za współprace i bardzo cierpliwą pomoc w zakupie nieruchomości. Bardzo dziękuję za współprace. Za fachową, bardzo miłą i bardzo cierpliwą pomoc w zakupie nieruchomości. Jesteście Państwo godni polecenia….

Barbara Malik

działka w krakowie

Chciałam Ci podziękować za BEZPROBLEMOWĄ  współpracę przy Waszej ofercie (dom Kielnarowa). Mało się zdarza by Pośrednik tak profesjonalnie podchodził do tematu. obecność przy podpisaniu rezerwacji w g

Wioletta Kazior

top nieruchomości

skuteczność

< 0
dni na sprzedaż mieszkania
<
dni na sprzedaż domu lub działki
Darmowa konsultacja

kontakt ze mną

Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z nieruchomością. Zadzwoń lub napisz. Skorzystaj z przycisku obok.